poniedziałek, 28 lutego 2011

MANIFA 2011
Sezon zimowy dobiega końca, klej już nie zamarza, najwyższa więc pora obudzić się ze snu. 28 lutego 2011 aktywiści\-tki wyklejając baner postanowili wypromować lokalną inicjatywę odbywającą się z okazji dnia kobiet. Od 4 do 19 marca w Olsztynie odbywać się będzie cykl inicjatyw pro-równościowych: spotkań, debat i wydarzeń kulturalnych. Ich celem jest podtrzymanie ważkiej dyskusji społecznej dotyczącej praw kobiet, ich roli w życiu ekonomicznym, kulturalnym i politycznym oraz problemu dyskryminacji.
Szczegóły nt. tegoroczmych wydarzeń na stronie: www.manifa.olsztyn.pl

Marzec to święto kobiet, w tym roku to również setna rocznica walki o prawa kobiet na świecie, setna rocznica walki z wyzyskiem i patriarchatem. Również w Olsztynie, to miesiąc, w którym organizowana jest po raz drugi Manifa.
Manifa 2011 startuje o6 marca 2011, o godz. 12:oo z Mostu Jana.

Widzimy się na Manifie! Razem jesteśmy siłą!

WSAT

autorstwo grafiki : genesis-pd.blogspot.com

1 komentarz:

  1. wiem że nie na temat ale wiem że bojkotujecie wybory namawiając do olania ich a ja myślę że może by tak przy najbliższych wyborach zrobić zupełnie odwrotnie i namawiać ludzi do rysowania na kartach np wielkiego karnego kutasa za chujowych kandydatów? dałoby to mediom tanią sensacje zrobiłby się szum i byłoby potem wiadomo że społeczeństwo jest sfrustrowane i niezadowolone z polityki a nie tak leniwe że nie chce się ruszyć dupy na wybory

    OdpowiedzUsuń